KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714109
nr 1371 4109
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1949. Olja på duk, 53x44 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:59:59
11/1 16:44:49
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers